Čistá Vysočina - 12. - 25. dubna

8.4.2021

I letos se koná akce Čistá Vysočina, která se týká hlavně úklidu prostranství podél silnic II. třídy, které vedou i přes naše katastry.  Naše obec se zúčastní také, ale jinak než předešlé roky. Nemůžeme se letos shromažďovat ve větším počtu sběračů.

Vyzýváme tímto zájemce, kteří se chtějí Čisté Vysočiny zúčastnit, aby se nahlásili starostovi nebo místostarostovi nebo na obecním úřadu a domluvili si s nimi, který úsek podél silnice vyčistí. Igelitové pytle na odpadky dostanete od obce, jsou již k vyzvednutí na obecním úřadu. Obec zapůjčí zájemcům i výstražné vesty. Z důvodu bezpečnosti odpadky sbírejte v rukavicích, nejlépe jednorázových.

Účastníci mohou ze sběru pořídit fotografie a poslat je na obec. Rádi je zveřejníme.

Termín sběru je od pondělí 12. dubna do neděle 25. dubna. Plné pytle s odpadky zavážete a necháváte tradičně na kraji silnice.

Předem děkujeme za účast a spolupráci.

Karel Dvořák

starosta