Možnost dotace pro vlastníky lesů - finanční příspěvek na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity za rok 2020

30.8.2021

Možnost dotace pro vlastníky lesů

• Kdo má za rok 2020 doklad o prodeji kůrovcového dřeva, tak může žádat o dotace. Příspěvek na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v lesích je poskytován oprávněným žadatelům, kteří včas vyplní a odešlou žádost, splní podmínky dotačního titulu a doloží veškeré potřebné dokumenty. Bližší informace a pomoc dostanete u lesního hospodáře pana Teplého z Čikova, který má na starosti naše katastrální území. Telefonní spojení na něj je 725 673 189. Příjem žádostí o příspěvek probíhá od 30. 8. do 15. 10. 2021.

Odkaz na Výzvu k podávání žádostí o finanční příspěvek na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v NESTÁTNÍCH lesích za rok 2020:

Dnes je 24. dubna 2024

Svátek má Jiří