Pozvánka - Splašková kanalizace - domovní přípojky - projednání s občany

11.9.2020

Věc: Splašková kanalizace - domovní přípojky - projednání s občany

Vážení spoluobčané,

v rámci plánované stavby kanalizace a čistírny odpadních vod v Rudě zajišťuje obec Ruda i vypracování projektových dokumentací přípojek kanalizace na vašich soukromých pozemcích včetně zajištění povolení těchto přípojek (územní souhlas). K tomuto účelu potřebuje projektant Marek Charvát z vaší strany upřesnit podklady - polohu vývodu splaškové kanalizace z vaši nemovitosti a polohu stávající kanalizace včetně polohy septiku (popř. jímky na vyvážení).

S projektantem bylo dohodnuto, že projednání projektů těchto přípojek se bude realizovat v kulturním domě v Rudě v termínech:

středa 23.9. - čísla popisná 1 až 50

pátek 25.9 - čísla popisná 51 až 100

středa 30.9. - čísla popisná 100+

čtvrtek 1.10. - náhradní termín pro všechny čísla popisná

-         vždy od 15:00 do 20:00 hod.

Prosíme vás tímto o vaši účast, která je pro zdárné provedení projektů přípojek nezbytná. Na tomto jednání obdržíte i základní informace o vlastní realizaci celé stavby i vašich přípojek.

V případě, že vám nebude vyhovovat žádný z výše uvedených termínů, prosím o zaslání kontaktních údajů (telefon/mail), aby se s Vámi mohl projektant spojit osobně a dořešit Vaši nemovitost individuálně. Kontakty zasílejte na OÚ v Rudě nebo přímo projektantovi na telefon: 776814055 nebo na mail:  marek.charvat@projekce-imc.cz.

Za Obec Ruda

Ing. Karel Dvořák