Uzavírka komunikace II/602 - úsek Velké Meziříčí - Jabloňov

2.4.2015

Až do konce srpna 2015 bude úplně uzavřena silnice č. II/602 z Velkého Meziříčí do Jabloňova. Důvodem je celková přestavba této silnice.

Pro osobní automobily do 3,5 tuny je možno využít trasu přes Jabloňov na Petráveč a do Velkého Meziříčí.

Pro ostatní vozidla je oficiální objížďka je vedená přes Martinice, Křižanov, Ořechov a Osovou Bítýšku. Silnice bude opravdu uzavřena pro veškerý provoz, protože přestavba je důkladná a její součástí je i výměna mostu.

Zároveň se v této době bude stavět také kruhový objezd u čerpací stanice Slovnaft, resp. na křižovatce se silnicí do Dolních Radslavic. Tato stavba bude probíhat za provozu a provoz bude řízen semafory. V srpnu (přesný termín bude stanovený podle postupu prací) se pak plánuje víkendové dvoudenní uzavření kvůli položení finálního povrchu.

Aktuální informace naleznete na webových stránkách Města Velké Meziříčí - www.mestovm.cz, v sekci Praktické informace - Dopravní web.

Uzavírka:

silnice II/602, za křižovatkou se sjezdem-nájezdem dálnice D1 Velké Meziříčí-východ až na začátek obce Jabloňov

Objížďka:

křiž. II/602 a II/390 (Křeptov) - Osová Bítýška - Ořechov - Křižanov - Martinice - Velké Meziříčí.

Termín:

1. 4. 2015 - 31. 8. 2015

Investor:

Stavba okružní křižovatky:

silnice II/602 a III/3719, příjezd od Dolních Radslavic a dálnice (pásu  směru Praha), úsek silnice  u čerpací stanice Slovnaft,  ke křižovatce do průmyslové zóny a křižovatce se sjezdem-nájezdem dálnice (pás směr Brno)

Omezení:

přechodným dopravním značením a zařízením (střídavě SSZ) za provozu