Vysokorychlostní dráha - prezentace studie

11.2.2021

V loňském roce proběhlo jednání Zastupitelstva Obce Ruda se zástupci Správy železnic, kteří zpracovávají záměr výstavby vysokorychlostní dráhy přes Českou republiku.

Byla nám předvedena prezentace, kterou zde zveřejňujeme. Je v ní vidět i vedení trasy přes naše katastrální území. Požádali jsme hned při jednání o další prezentaci, která by byla již přístupná veřejnosti - našim obyvatelům. Zaměstnanci Správy železnic byli ochotni takovou prezentaci uskutečnit. Předběžně se domluvilo jaro 2021, termín nebyl přesně stanoven. Termín bude zpřesněn až se uvolní veškerá omezení a budeme se moci sejít v neomezeném počtu obyvatel v kulturním domě, kde by prezentace proběhla a kde by jste se mohli konkrétně Správy železnic dotazovat.

pdf 6 MB  -  prezentace

Dnes je 16. dubna 2024