FINANČNÍ POMOC OBCÍM POSTIŽENÝM TORNÁDEM

28.6.2021

Mikroregion Velkomeziříčsko-Bítešsko zřídil transparentní účet pro pomoc obcím postižených živelnou katastrofou dne 24. června 2021.

Číslo účtu: 6013212309/0800 u České spořitelny Velké Meziříčí.

Na tento účet mohou přispívat občané a také jednotlivé obce. Peníze, které takto vybere Mikroregion Velkomeziříčsko-Bítešsko, poskytne nejvíce postiženým obcím, které je následně rozdělí dle svého uvážení a znalosti místních poměrů nebo je využijí na obnovu obecní infrastruktury.

Odkaz na webové stránky České spořitelny, kde jsou vidět obraty:

Pokud se někomu z dárců peníze vrátily, musí je poslat znovu. Účet byl zřízen včera 28.6. a banka jej zveřejnila v příslušném registru až dnes.

Z tohoto důvodu mohlo dojít k vrácení peněz. Nyní již bude vše fungovat bez potíží.

Děkuji za spolupráci a pomoc postiženým.

transparentní účet

Dnes je 24. dubna 2024