Ruda

Otázky a odpovědi

Na této stránce se pokusíme reagovat na Vaše dotazy, na které odpovídá starosta Ing. Karel Dvořák. Na témata porušující zákony ČR, anonymy a nevhodné výrazy nebude brán zřetel a budou smazány.


ochrana proti spamu

Dobrý den.Prosím Vás bude se letos konat Traktor fes?Nemohu to nikde najít.Je to nej supr akce v okolí a rád bych ji navštívil opět se malím Lupínkem...děkuji za odpověd' a Váš čas.

Dobrý den,

nakonec letos Traktorfest nebude. Další rok uvidíme, zda se najde vhodný termín k uspořádání.

 

Karel Dvořák, starosta

Obecní úřad Ruda

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jsou v obci Ruda ještě nějaké volné pozemky na výstavbu rodinného domu. Předem děkuji za odpověď S pozdravem Milan Bartůněk

Dobrý den,

 

v naší obci je ještě k dispozici jeden zasíťovaný pozemek p. č. 873/23 v k.ú. Ruda u Velkéhío Meziříčí o výměře 996 m2. Na hranice pozemku jsou dovedeny přípojky plynu, elektřiny, vovodovodu a dešťové kanalizace.

V případě dalšího zájmu či získání informací se s Vámi rádi osobně setkáme a pozemek ukážeme a řekneme podrobnější informace. V případě zájmu o schůzku volejte starosty - 774 873 654.

 

S pozdravem

 

Karel Dvořák, starosta

Obecní úřad Ruda

Dobrý den pane starosto, Moc rád by jsem se zeptal jestli, a popřípadě kdy, se v Rudě pořádají o prázdninách taneční zábavy. Děkuji za pozornost věnovanou mé otázce a předem děkuji za odpověď. Přeji hezký den

Dobrý den,

v naší obci se přes prázdniny nekoná žádná taneční zábava. Bude až pouťová taneční zábava v pátek 2. srpna 2016.

 

Karel Dvořák, starosta

Obecní úřad Ruda

Dobry den,chtel jsem se zeptat,kdy budou fotky ze Zlatyho kolo?

Dobrý den,

fotky ze Zlatého kola Vysočiny budou ode dneška postupně přidávány a na těchto stránkách a stránkách závodu budou odkazy, kde si je můžete prohlédnout. Budou zveřejňovány i videa a prezentace. jen prosíme chvilku strpení. Materiálu je moc a musíme ho přetřídit a upravit. Do 14 dnů snad budou zveřejněny všechny dostupné materiály.


Za pořadatele

 

Karel Dvořák, starosta Obce Ruda

Obecní úřad Ruda

Pořádáte tento rok 2016 Traktorfest a a prosím o datum pořádání. Děkuji

Dobrý den,

v letošním roce 2016 se Traktorfest nekoná.

S pozdravem

Karel Dvořák, starosta

Obecní úřad Ruda

Dobrý den, prosíme o radu, kde se dá v blízkosti Lhotky objednat palivové dřevo. Domluva u dvou dodavatelů pro nedostatek dřeva selhala. Množství 5m3, měkké štípané, ale může být i metrová kulatina. Děkujeme za odpověď manž, Mozgovi, Lhotka (Brno)

Dobrý den,

 

nejblíže bude asi Pila Malec v Rudě. Tu najdete v průmyslové zóně v Rudě, tzn. u zastávek na křižovatce odbočit z hlavní nahoru a pak doleva a jste u pily. Majitelem je Ing. Vladimír Malec - kontakt: 603 267 429. S ním se domluvte. Určitě dá v případě zájmu o tvrdé dřevo kontakt i na ně.

 

S pozdravem


Karel Dvořák, starosta

Obecní úřad Ruda

Greetings! I visited your beautiful Village in September of 2015 traveling from Kansas City. My Great Great Grandfather John Ruda was born nearby in Deblín in 1847 before moving to U.S. Are there persons with surname "Ruda" in the area? When was your village founded? How did it get its name? Thanks! Ken Ruda I hope to visit Ruda again someday.

Hello,

in our village is nobody with surname Ruda. We don´t know about somebody in around. The first mention of our village is from 1353.

The name of the village is by the former mining of iron ore in our village.
 
Best regards
 
Karel Dvořák, mayor

 

Obecní úřad Ruda

Dobrý den, při průjezdu Vaší obci jsem zahlédl nabídklu prodeje stavební prarcely. Mám zájem o výstavbu. Sdělte prosím bližší informace. Děkuji za zprávu předem. Křenař

Dobrý den, stále máme několik parcel na prodej. Prodejní cena pozemku je 490,-Kč za m2. Na hranice pozemku je doveden plyn, elektřina a deěťová kanalizace. Výměry pozemků jsou od 630 m2 do 1000 m2. V případě dalších dotazů je možno nás navštívit v době úředních hodin v kanceláři obecního úřadu, kde Vám rádi všechny dotazy zodpovíme.

S pozdravem

Jan Žák

místostarosta obce

tel.608827007

Obecní úřad Ruda

Kdy budou zveřejněny výsledky z cyklistických závodů

Výsledky jsou zveřejněny na našich webových stránkách závodu:

zlatekolo.webpark.cz

 

 

Karel Dvořák, starosta

Obecní úřad Ruda

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Zajímavé odkazy

Zpomalovací semafory v Rudě

Fond Vysočiny

Dnes je 22. ledna 2018

Svátek má Slavomír


 

© 2013 obec Ruda a místní část Lhotka | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU