3. ročník historických bicyklů - 18.7.2020 - Baliny

13.7.2020

Milovníci a nadšenci historických bicyklů se sejdou 18. července 2020 v Balinách. Dolní mlýn bude hostit sraz retro kol. Jedná se již o třetí ročník a pořadatelé lákají na mnohé libůstky. Program začne presencí v 9 hodin, následně báječnou projížďkou přes Balinské údolí do Velkého Meziříčí, kde kolem náměstí předvedou účastníci spanilou jízdu. Zdá se, že bude na co koukat, protože vítané jsou i srandovní historické a retro úbory. Po návratu zpět do Balin organizátoři slibují posezení u občerstvení u mlynáře a hudební překvapení.

"Přijeďte a zažijte eleganci historických bicyklů, ale také normálních kol," zve Pavel Cabejšek a kolektiv, jeden z organizátorů.

Dnes je 29. března 2024

Svátek má Taťána