Ruda

Informace katastrálního úřadu k zjišťování průběhu hranic v k.ú. Ruda u Velkého Meziříčí - schůzky v terénu do odvolání zrušeny

30.10.2020

Z důvodů přijetí krizového opatření Usnesením Vlády číslo 1080, vydaným v souvislosti se šířícím se virem COVID-19 dne 21.10.2020, jsou plánované schůzky v terénu za účasti vlastníků nemovitostí dotčených úkony k obnově operátu mapováním pro zjišťování průběhu hranic v katastrálním území Ruda u Velkého Meziříčí do odvolání zrušeny.

Zjišťování průběhu hranic bude pokračovat až v roce 2021. Nový termín pro zjišťování hranic v terénu bude oznámen písemně, samostatným dopisem do vlastních rukou v dostatečném předstihu (cca 2-3 týdny předem).

Případné další dotazy získáte na telefonních číslech Jaroslava Horká 566 502 811 a Radovan Škoda 566 502 819, případně na emailových adresách:

jaroslava.horka@cuzk.cz

radovan.skoda@cuzk.cz

 

Z výše uvedeného důvodu je pro případ potřeby řešit věc ze strany dotčených osob aktuálně, efektivně a s ohledem na zdravotní zájmy dotčených osob vhodné dohodnout vhodný způsob řešení buď telefonicky nebo prostřednictvím mailu, tak jak je uvedeno shora, v rámci Katastrálního pracoviště ve Velkém Meziříčí.

 

Děkujeme za pochopení stanoveného postupu, vyvolaného objektivními skutečnostmi.

 

JUDr. Zlata Heřmánková PhD.

ředitelka Katastrálního pracoviště Velké Meziříčí

 

 

pdf 338 kB  -  informace 

 

 

 

 

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Zajímavé odkazy

Zpomalovací semafory v Rudě

Fond Vysočiny

Dnes je 23. listopadu 2020

Svátek má Klement


 

© 2013 obec Ruda a místní část Lhotka | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU