Ruda

Mikuláš s andělem a čerty do naší obce přijde

20.11.2020

Vzhledem k současné situaci jsme s Mikulášem vše důkladně probrali a vymysleli tento způsob návštěvy Mikuláše, kdy nepřipravíme děti o ten okamžik vidět Mikuláše s andělem a s čerty. Letos nebudou vstupovat do domů, ale oznámí svůj příchod zvoněním zvonků. Anděl pak hodným dětem nadělí před vchod. Děti mohou zamávat z oken a prohlédnout si svaté i ty černé. Návštěva Mikuláše v naší obci bude v pátek 4.prosince.

Odkud se vzali čerti a Mikuláši | Prima nápady

 

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Zajímavé odkazy

Zpomalovací semafory v Rudě

Fond Vysočiny

Dnes je 23. listopadu 2020

Svátek má Klement


 

© 2013 obec Ruda a místní část Lhotka | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU