Ruda

Zahájení adventu - 30.11.2018

30.11.2018

V mrazivém podvečeru jsme se sešli zahájit začátek adventního období. Pro přítomné byl připraven kulturní program skládající se z vystoupení místní základní školy, Báry Bojanovské a Petry Mackové, Marka Musila a spousty dětí s básničkami. Opět po roce k nám přiletěl anděl Strážný. Součástí večera byla i charitativní akce několika místních žen, k prodeji byli i advetní věnce od Anny Bahenské a vyřezávané ozdoby od Jaromíra Březny.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do letošní organizace a pořádání zahájení adventu a rozsvěcování vánočního stromečku, například Veronice Valachové za upečení výborného vánočního cukroví, Vojtovi Pavlíkovi za ozvučení celé akce, celé místní základní škole za nápadité vystoupení, skupině místních žen za uspořádání charitativní akce pro Centrum Kociánka Dětské středisko Březejc (zatím vybráno 5.200,- Kč) a spoustě dalších dobrovolníků. 

A nesmíme poděkovat taky andělovi Strážnému, který nás opět po roce navštívil, vyslechl a pro Ježíška vysbíral dopisy s přáními od dětí.

Postupně budeme přidávat fotografie a videa z této akce, zdařilé fotografie či videa nám můžete poslat i vy, kteří jste na akci byli (pošlete nám je na email: obec.ruda@tiscali.cz).

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Zajímavé odkazy

Zpomalovací semafory v Rudě

Fond Vysočiny

Dnes je 10. prosince 2018

Svátek má Julie


 

© 2013 obec Ruda a místní část Lhotka | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU