Ruda

Zlaté kolo Vysočiny - 20.6.2015

21.6.2015

20.6.2015

Tak máme za sebou již 14. ročník a můžeme rekapitulovat, jak to letos dopadlo. Celkem letos odstartovalo 291 závodníků, což je oproti minulým ročníkům méně. Pravděpodobně za menším počtem cyklistů stojí počasí, které nepřálo účastníkům ani v den závodu a to hned při startech a po nich. Naštěstí se pak počasí umoudřilo a tak cyklisté si mohli užít dosyta tratě a krásy kolem nich. Letošní ročník se určitě zapíše do historie díky nejmladšímu závodníku, kdy trať 50 km ujel teprve pětiletý Albín Prokop z Hodova a to za 4:10:43 hod. Předchozí rekord měly sedmileté děti. V závodě se stalo jedno vážnější zranění, ale cyklista přežil, klíční kost sroste a určitě tohoto cyklisty příští jubilejní 15. ročník uvidíme opět na trase 200 km. Zdravíme ho tímto do nemocnice v Třebíči a přejeme brzké uzdravení za všechny pořadatele a závodníky.

Nezbývá než poděkovat všem pořadatelům a sponzorům, bez nichž by tento závod se nemohl uskutečnit, a Tanečnímu orchestru ZUŠ Velké Meziříčí za špičkové vystoupení. Výsledky jednotlivých tras a kategorií si můžete přečíst na webových stránkách závodu www.zlatekolovysociny.cz.

 

Fotogalerie a videa budeme postupně doplňovat. Již teď se ale můžete na část z nich podívat níže a nebo na stránkách:

https://www.youtube.com/watch?v=aWuSL7yOju4                          - video ze závodu     

http://rudaobec.rajce.idnes.cz/Zlate_kolo_Vysociny_2015/              - fotografie ze závodu

Další budeme postupně doplňovat. Rádi zveřejníme i Vaše fotografie ze závodu. Pošlete nám je, prosím, na email Obce Ruda: obec.ruda@tiscali.cz.

 

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Zajímavé odkazy

Zpomalovací semafory v Rudě

Fond Vysočiny

Dnes je 24. zaří 2021

Svátek má Jaromír


 

© 2013 obec Ruda a místní část Lhotka | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU