Nabídka na čipování psů v Ruda - sobota 26. října

9.10.2019

Věc: NABÍDKA NA ČIPOVÁNÍ PSŮ V RUDĚ - 26. ŘÍJEN

V sobotu 26. října v 10:30 hod. přijede před Obecní úřad Ruda paní veterinářka MVDr. Šárka Dresslerová. Budete mít možnost si nechat očipovat psa a splnit tím zákonnou povinnost.

Od 1.1.2020 je dle zákona povinnost očipovat všechny psy (výjimky jsou psi s čitelným tetováním, které bylo provedeno před 3.7.2011).

Čip bez registrace - 350 Kč (majitel si psa může zaregistrovat za úplatu sám dle výběru registru nebo nechá zvíře bez registrace).

Čip s celoživotní registrací v Národním registru majitelů zvířat 550Kč.

Pokud majitel psa nenechá očipovat, nebude mu platit očkování proti vzteklině.

S sebou přineste prosím očkovací průkaz, kam se musí kód čipu nalepit, náhubek, pes bude na vodítku.

Pokud majitelé neví, zda jejich zvíře čip má, je možné tato zvířata "přečíst" čtečkou.

Další případné informace u paní MVDr. Dresslerové - tel. 728 531 052.

Dnes je 26. dubna 2024

Svátek má Oto